Artykuł wprowadzający do obsługi oprogramowania Axence nVision dostępny

Po czasochłonnym procesie redakcji w końcu przyszedł czas na opublikowanie treści. W związku z moim zakończeniem kariery jako administrator i przejściem w branże programistyczną postanowiłem na koniec jeszcze podzielić się wiedzą z tego zakresu. Pierwszy cykl wydawniczy moich artykułów rozpoczyna oprogramowanie Axence nVision, który już można czytać na moim blogu.

Nie jest to zaawansowany poradnik, ani kurs online, ani sponsorowany wpis. Jest to treść która wprowadza nowych lub zastanawiających się nad zakupem użytkowników. Dlaczego akurat oprogramowanie Axence nVision? Przede wszystkim dlatego, gdyż miałem z nim doświadczenie przez większy okres pracy jako administrator. Miałem okazję go wdrażać w dwóch firmach i byłem bardzo zadowolony użytkując go na co dzień. Postanowiłem więc podzielić się swoimi doświadczeniami i pomóc osobą, którzy chcą go wdrożyć sami osobiście.

W artykule poruszam oczywiście kwestie wdrożeniowe, a przede wszystkim obsługa i omówienie całego rozwiązania. Przybliżam też zasady licencjonowania produktu oraz dobre i złe praktyki z jakimi udało mi się spotkać. Zapraszam, więc do lektury.