M.D Atelier wznawia działalność

Po długim okresie nieobecności, strona wznawia swoją działalność. Ale tym razem w nieco odmienionej formie. Z jednego uniwersalnego projektu powstaną dwa – M.D Atelier i M.D Atelier Blog. Każdy będzie prezentować inną formę treści. Tematyka będzie taka sama.

Dotychczas strona mdatelier.pl była uniwersalną witryną łączą bloga i specjalistyczne artykuły. W pewnym momencie ciężko byłoby odróżnić co jest konkretnym przekazem, a co luźną wypowiedzią. Powstała więc koncepcja na oddzielnie tych dwóch typów treści na dwa osobne projekty. Pierwszy z nich, czyli M.D Atelier będzie zawierał w sobie wszystkie dłuższe artykuły, które przekazują konkretne treści poparte doświadczeniem i osobistymi badaniami autora. Takie wpisy są również sprawdzane pod kątem poprawności i aktualizowane, gdy tylko wiedza ulegnie zmianie. Poza tym strona będzie łącznikiem do pozostałych projektów.

Z kolei drugi projekt to M.D Atelier Blog. W nim zamieszczane będą luźniejsze wpisy, również przekazujące wiedzę, ale oprócz tego osobiste przemyślenia czy zdobyte doświadczenia. Większe artykuły mogą powstawać właśnie na podstawie bloga. Blog z kolei będzie uzupełniany w sposób spontaniczny. Czyli będzie podlegał znacznie mniejszym restrykcją pod względem weryfikacji poprawności gramatycznej i stylistycznej wpisów. Treści przeważnie nie będą aktualizowane. Co ewentualnie tworzone w osobnych wpisach. Nie oznacza to jednak, że nie będzie podlegać żadnym weryfikacjom. Takie podejście przełoży się na większą częstotliwość pojawiania się nowych wpisów.

Mam nadzieję, że tego typu zmiany spodobają się wam i zachęci do regularnego odwiedzania strony M.D Atelier. Zapraszam!