Projekt centrum oprogramowania

W swoim życiu miałem już parę projektów. Część z nich wypaliła, a część nie. Jako, że swoją przyszłość chcę wiązać jako programista postanowiłem, że rozpocznę na poważnie swój pierwszy projekt. Przy okazji mam też temat na pracę inżynierską.

Rola aplikacji

Decyzja o  publikacji zapadnie dopiero w październiku, ale mam nadzieję, że będę mógł podzielić się i oficjalnie wydać w wasze ręce znacznie szybciej. Przynajmniej wersję testową. Na czym aplikacja polega? Z pewnością wielu z was kojarzy rozwiązania z systemu Linux. Możliwość instalacji oprogramowania z poziomu menedżera pakietów. Bez wchodzenia na stronę, bez ręcznego pobierania. Wszystko odbywa się automatycznie. Tą wizję chce przenieść na system operacyjny Windows. Jako, że od bardzo dawna testuje różne rozwiązania, chciałbym zacząć tworzyć własne i ułatwić ich dystrybucję innym. Aplikacja miałaby pełnić rolę centrum oprogramowania Windows. Pełna automatyzacja i bezpieczeństwo. Każde oprogramowanie dostępne z poziomu jednego klienta.

W chwili obecnej jestem w stanie tylko tyle wam przekazać. Co z tego wyjdzie wyjaśni się już niedługo. Mam przynajmniej taką nadzieję. Jak na razie muszę trochę podkręcić atmosferę i zacząć realizować swoje plany.